Як замовити меблі ТМ «Інтерстиль»
 • Головна
 • Як замовити меблі ТМ «Інтерстиль»

Ви зупинили свій вибір на меблях, якім, дійсно, притаманні всі можливі переваги.
Дякуємо Вам!

А тепер про те, як же замовити ці меблі.

Для того, щоб Ваше замовлення перетворилося в реальний виріб, треба слідувати наступному простому алгоритмові: Дзвінок → Відвідування салону → Попередній проект і розрахунок вартості → Виїзд консультанта на замір приміщення → Остаточний проект → Укладання договору → Виготовлення → Зборка → Гарантійне та післягарантійне обслуговування

А тепер трохи докладніше:

 • Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: телефоном, електронною поштою, вайбером…
 • Відвідайте найближчий до Вас салон-магазин ТМ «Інтерстиль»
  Консультант-дизайнер в салоні детально ознайомить із асортиментом, розповість про особливості, терміни виготовлення, допоможе вибрати потрібну модель.
 • Наступний шаг – Розробка проекту та попередній розрахунок вартості
  На цьому етапі консультант-дизайнер разом із Вами, враховуючи Ваші побажання та особливості приміщення, розробить попередній проект майбутнього виробу і зробить попередній розрахунок його вартості. Для розробки проекту бажано, щоб у Вас із собою був план приміщення або його орієнтовні заміри. Однак, якщо такого плану на руках не має, консультант в будь-якому разі розробить демонстраційний проект та розрахунок вартості.
 • Замір приміщення
  В узгоджений із Вами час консультант-дизайнер виїде на замір для зняття габаритів та уточнення схем комунікаційних розводів.
 • Розробка остаточного проекту і його затвердження
  Після того, як точний замір виконаний, консультант розпочне детальну роботу над Вашим проектом. В процесі цієї роботи будуть остаточно визначені дизайн моделі, її наповнення (системи зберігання, види направляючих, наявність вбудованої або окремої побутової техніки), колір оздоблення, вартість. Якщо проект Вами повністю приймається і ніяких питань, неясностей, різночитань по ньому не залишилося, Ви затверджуєте його своїм підписом.
 • Підготовка документів на замовлення.
  Коли всі нюанси уточнені, проект Вами затверджений, договір підписаний и внесена передоплата (70% вартості), консультант розміщує замовлення у нас на фабриці.
 • Виготовлення замовлення
  Весь процес виготовлення на фабриці жорстко контролюється, кожен етап проходить декілька рівнів контролю якості і завершується дільницею контрольної зборки, де на стендах, які імітують житлове приміщення, кожен виріб проходить контрольну зборку для підтвердження якості та відповідності всіма замовленим параметрам.
 • Доставка й Зборка
  Після виготовлення замовлення і внесення відповідної доплати – або самовивізом, або транспортом підприємства Ваше замовлення доставляється на місце зборки, де в заздалегідь обумовлений час буде виконаний його монтаж.

І в процесі роботи з консультантом, і по завершенні монтажу замовлення, і в будь-який період експлуатації свого набору меблів Ви можете бути впевнені в нас, як в надійному виробнику і чесному партнері. Ми завжди поруч зі своїм клієнтом і завжди готові допомогти: і консультаційно, і виготовленням.

Ми щиро хочемо, щоб Ви були задоволені замовленими меблями. Хочемо, щоб Ви були щасливі, використовуючи їх, кожен день насолоджуючись створюваною ними атмосферою любові, затишку і комфорту.