Блог

Кращі кухні України, наші нагороди

Кращі кухні України, наші нагороди

Починаючи багато років тому роботу в сфері виробництва меблів, ми, салон кухні, тоді ще невелика фірма, що організувала виробництво силами півсотні працівників, вже були впевнені, що наш салон кухні виросте в великомасштабне виробництво та завоює любов і визнання покупців. Наш салон кухні “Інтерстиль” “Імперія кухонь” вважає головною оцінкою своєї роботи вдячні відгуки клієнтів. Салон кухні “Інтерстиль” “Імперія кухонь” впевнений, що вони протягом усіх цих років із задоволенням використовують що виготовляється на нашому виробництві та реалізовану через Інтернет-магазин салон кухні меблі. Наш салон кухні радий можливості поділитися з Вами офіційним визнанням наших успіхів на ринку виготовлення ексклюзивних меблів для кухонь, їдалень, кабінетів, віталень, бібліотек та багатьох інших корисних і красивих предметів обстановки.

Одним з перших зізнань, і тому найбільше запам’ятався, яким пишається наш салон кухні, стала участь у 1997 році у відкритому всеукраїнському рейтингу популярності “Золота Фортуна”, Національної академії наук і кабінету міністрів України. Салон кухні “Інтерстиль” став переможцем номінації “Кращі меблі України”. Ця перемога стала точкою відліку нового етапу, в який вступив наш салон кухні. Ми обрали свій особливий, що характеризує наш салон кухні стиль. Торгова марка, яку представляє салон кухні “Інтерстиль” має властиву тільки їй родзинку легкого нальоту таємничості класичної старовини. Салон кухні пропонує не тільки меблі, ми пропонуємо стиль життя і саме це приваблює покупців в салон кухні “Інтерстиль” “Імперія кухонь”.

Наступний рік (1998) теж можна вважати славним періодом у житті підприємства салон кухні “Інтерстиль”. Він був ознаменований перемогою фірми салон кухні відразу в двох конкурсах, що проводилися в травні та листопаді цього року в Москві. Салон кухні отримав міжнародне визнання. Навесні 1998 року салон кухні став Лауреатом Міжнародної виставки “Євроекспомеблі” (15.05.98г., М. Москва), а восени цього ж року салон кухні завоював диплом Лауреата міжнародної виставки “Меблі, фурнітура й оббивні матеріали” (20.11.98г. , м. Москва).

Фраза “немає пророка у своїй вітчизні” не про наш салон кухні. Це довів 1999 рік. Часто буває, що торгова марка, навіть відрізняється якісною продукцією, такою, яку виготовляє салон кухні “Імперія кухонь”, навіть отримавши визнання за кордоном, не знаходить покупця в межах своєї держави. Це не загрожує компанії салон кухні. Участь нашої компанії салон кухні “Інтерстиль” відразу в трьох виставках, що проводяться в столиці нашої держави, спростувало цю неприємну закономірність. Меблі, яку виробляє наш салон кухні, користується визнанням і у вітчизняних і у зарубіжних покупців. У березні 1999 року салон кухні став Лауреатом IV Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі 1999” (30.03.99г., М. Київ). Салон кухні переміг у номінації “Краща презентація продукції вітчизняного виробника”. Мало зробити якісний виріб, потрібно вміти розповісти про нього покупцю. Наш салон кухні, що працюють в ньому фахівці, з успіхом вирішують цю задачу.

Виставка “Сучасна кухня’99” (27.04.99), що зібрала в третій раз в Києві представників провідних світових фірм-виробників кухонних меблів, потребувала великої напруги від працівників компанії салон кухні “Імперія кухонь” . Велика кількість гідних суперників, які представили свій погляд на дизайн сучасної кухні, зробило перемогу, яку здобув салон кухні ще більш значущою. Наш салон кухні зміг відстояти свій підхід до виробництва меблів, що поєднує зручність і унікальний дизайн в одному предмет інтер’єру, з тих, що представляє салон кухні “Імперія кухонь”. Восени того ж 1999 року наш салон кухні чекало ще одне випробування на міжнародній арені. Іспит, який салон кухні витримав з честю, став Лауреатом шостої Міжнародної виставки “Dream house” ’99 (27.10.99). Не дивно, що окрилені перемогами в такій кількості серйозних міжнародних конкурсів, співробітники фірми салон кухні “Імперія кухонь” всерйоз задумалися про розширення ринку збуту своєї продукції. Розширена і модернізована виробнича база, яку мав в наявності до того часу салон кухні, дозволяв реалізувати такі широкі амбіції. Тим більше, що кінець минулого сторіччя став для фірми салон кухні “Інтерстиль” “Імперія кухонь” дуже насиченим. Салон кухні мав можливість представити свої роботи не тільки перед покупцями, а й на солідних міжнародних виставках, сама участь у яких просунуло наш салон кухні ще на один щабель визнання.

Салон кухні “Інтерстиль” отримав у нагороду диплом Лауреата Міжнародної виставки “Золотий Меркурій”, що проводиться в Києві такою престижною організацією, як Східно-Українська Академія Бізнесу (17.12.99г). Участь у виставці “Примус: інтер’єр та меблі” (1999, м. Київ) приніс фірмі салон кухні “Імперія кухонь” ще одне заслужене визнання. Наш салон кухні був визнаний кращим виробником меблів класичного дизайну. Порадувало працівників компанії салон кухні “Інтерстиль” участь у проведеному традиційно в найбільшому промисловому та торгівельному центрі України місті Харкові міжнародному бізнес-форумі XXV “Слов’янський базар” (1999). Салон кухні став Лауреатом цієї престижної підведення підсумків роботи найбільших виробників України, Росії, Білорусії та інших держав. Наш салон кухні завоював дипломи Лауреатів одразу двох виставок, що проводилися в 1999 році Асоціацією ділових кіл України в столиці держави. Дипломи національної виставки “Україна – крок у нове тисячоліття” і загальнонаціонального конкурсу “Вища проба” назавжди зайняли почесне місце серед трофеїв, якими можуть пишатися працівники компанії салон кухні “Інтерстиль” “Імперія кухонь”.

Початок нового тисячоліття, розвиток технологій і розширення виробничого парку фірми салон кухні “Інтерстиль” “Імперія кухонь” дозволило зробити 2000 плідним і насиченим. Наша компанія салон кухні “Імперія кухонь” використовувала численні конкурси і виставки, проведені в цьому році, як трамплін для розширення ринку збуту продукції та завоювання визнання ще більшого числа споживачів. Початок століття ознаменувався для фірми салон кухні “Інтерстиль” участю в таких міжнародних спеціалізованих виставках як:

  • XVIII “Примус: Сучасний будинок. Будівництво “(23.02.00г., М. Київ); салон кухні завоював диплом Лауреата за високу якість своєї продукції,
  • IV” Примус: Інтер’єр “(27.02.00г., М. Київ), де дипломом Лауреата були відзначені стилістичні рішення меблів, виготовленої нашою фірмою салон кухні “Інтерстиль”,
  • V “КиївЕкспоМеблі” 2000 (15.04.00г., м. Київ), на який салон кухні зміг представити кращу меблі для дому класичного дизайну ,
  • V “КиївЕкспоМеблі” 2000 (15.04.00г., м. Київ), ще один диплом Лауреата цієї виставки становить предмет особливої гордості співробітників компанії салон кухні “Імперія кухонь” – це визнання меблів салон кухні кращою серед вітчизняних виробників,
  • четверта виставка “Сучасна кухня 2000” (04.06.00г., м. Київ); диплом Лауреата, отриманий у результаті подання продукції на цій престижній виставці, показав, що класичний стиль меблів, якого салон кухні дотримується весь час своєї роботи, користується незмінним успіхом і популярністю,
  • VI Міжнародна спеціалізована виставка “КиївЕкспоМеблі” 2000 “(18.10.00г., м. Київ); диплом Лауреата цієї виставки тільки підтвердив якість, що виробляється компанією салон кухні” ; Інтерстиль “, продукцію.

Особливо важлива для нашої фірми салон кухні” Інтерстиль “перемога в обласному конкурсі промислових підприємств” Стандарти та якість “, що проводилася в 1998 – 2000р. в місті Житомир. Ця перемога дозволила працівникам компанії салон кухні стати ближче до досягнення мети – отримання сертифікату міжнародного зразка. У 2000 році салон кухні “Інтерстиль” “Імперія кухонь” отримав міжнародний сертифікат відповідності № 68970 (12.06.00г). Бюро “Верітас Кволіті Інтернешнл” підтвердило, що салон кухні виробляє кухонні меблі, двері та вікна відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

У 2001 році в арсеналі нашої фірми салон кухні з’явилися нові почесні нагороди за участь у виставках, що проводилися і в Україні, і за її межами. Салон кухні “Імперія кухонь” отримав дипломи Лауреата V Міжнародної виставки “Сучасна кухня 2001” (04.03.2001.г., м. Київ), VIII Міжнародної виставки “КиївЕкспоМеблі 2001” (весна). Висока якість продукції набору меблів для кухні “Лариса” фірми салон кухні “Імперія кухонь” було відзначено спеціальним дипломом споживчих симпатій VII Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі 2001”. Наш салон кухні дуже пишається цією нагородою. Участь у цій же виставці компанією салон кухні «Інтерстиль» було також відзначено дипломом Лауреата конкурсу «Кращі меблі України – 2001». Осінь цього ж року салон кухні став Лауреатом диплома IX Міжнародної спеціалізованої виставки «Будівництво і архітектура 2001» за кращу презентацію продукції вітчизняного виробника. Салон кухні «Інтерстиль» «Імперія кухонь» підтвердив якість меблів, виробленої під своєю торговою маркою, почесною нагородою ТПП України міста Житомира «Золота гроно хмелю». Таким же успішним було і участь фірми салон кухні «Інтерстиль» у виставках:

IX Міжнародній спеціалізованій виставці «Евроекспомебель» Сокільники. Москва – диплом Лауреата за “Кращу експозицію” і X Міжнародній спеціалізованій виставці “Меблі, фурнітура й оббивні матеріали – 2001» (Червона Пресня, Москва) – салон кухні Лауреат номінації «За кращу експозицію кухонних меблів в класичному стилі».
У 2002 році салон кухні ставав лауреатом X міжнародної спеціалізованої виставки «Примус: Інтер’єр-Україна 2001» (Київ 24 лютого 2002р). Салон кухні «Інтерстиль» отримав диплом «За кращий дизайн кухонних меблів в класичному стилі». Вже стала традицією для фірми салон кухні володіння дипломом IX міжнародної спеціалізованої виставки «КиївЕкспоМеблі 2002» (. Київ, 21.04.2002.) За краще представлення продукції вітчизняного виробника. Список нагород фірми салон кухні поповнився дипломом Лауреата конкурсу «Кращі меблі України 2002», IX міжнародної спеціалізованої виставки «КиївЕкспоМеблі 2002» «За кращий дизайн в класичному стилі набору меблів кухні« Анастасія ».

У 2003 році салон кухні «Інтерстиль» «Імперія кухонь» впевнено лідирував на ринку виробництва меблів та створення оригінального інтер’єру. Це доведено, завойованими компанією салон кухні в III міжнародній спеціалізованій виставці «Примус: Вікна. Двері. Профілі », у другому Всеукраїнському конкурсі« Кращий український виробник дверей »(Київ, 15.02.2003) дипломами« За використання прогресивних технологій у виробництві високоякісних дерев’яних вікон і дверей », проведеними фірмою салон кухні. Дипломи «За краще представлення продукції вітчизняного виробництва» фірмою салон кухні «Інтерстиль» X міжнародної спеціалізованої виставки «КиївЕкспоМеблі 2003» (Київ, 15.03.03) і XII міжнародної спеціалізованої виставки «КиївЕкспоМеблі 2003» (осінь) (Київ, 19.10.03) стали ще однією перемогою фірми салон кухні.

У 2004 році III Всеукраїнський Конкурс «Кращий український виробник вікон і дверей» та IV Міжнародна спеціалізована виставка “Примус: Вікна. Двері. Профілі »(28-31 січня 2004р« КиївЕкспоПлаза », Київ) виділили салон кухні дипломом« За високі досягнення у виробництві високоякісних і оригінальних вікон і дверей з різних порід деревини ». Салон кухні – переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України – 2003” (Київ, 11-15.03 2004р). Салон кухні нагороджений дипломом лауреата конкурсу «Кращі меблі України» «За якість і престиж» 13-ої міжнародної спеціалізованої виставки «КиївЕкспоМеблі» (Київ, 11-15.03.2004г). Результатом участі у 14-ій міжнародній спеціалізованій виставці «КиївЕкспоМеблі» (Київ, 10.10.2004г.) Для фірми салон кухні «Інтерстиль» став диплом «За краще представлення продукції» (Київ, 10.10.2004 р.). Диплом «За кращий дизайн вітчизняних меблів» салон кухні отримав, беручи участь у виставці «Затишок» (Дніпропетровськ, 28.10 – 1.11 2004 р.)

У 2005 році салон кухні «Інтерстиль» отримав сертифікат Української Асоціації якості “Визнання досконалості в Україні” (17.11.2005 р.). Участь у міжнародному меблевому форумі (2005, м. Київ) зробило салон кухні дипломантом конкурсу “Кращі меблі України 2005». У номінації «Виробництво меблів» салон кухні завоював диплом «За краще представлення продукції вітчизняного виробника» 15-ої міжнародної спеціалізованої виставки «КиївЕкспоМеблі »(Київ ,10-14 .11 2005р.). Кращим визнанням роботи фірми салон кухні« Інтерстиль »« Імперія кухонь »стали диплом та кубок переможця заключного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2005 року».

Постійні зусилля працівників компанії салон кухні «Інтерстиль» зі створення якісних меблів і унікального домашнього інтер’єру в 2006 році були нагороджені дипломом Київського міжнародного меблевого форуму 2006 “За краще представлення продукції» (12.03 2006 р.). Також салон кухні став лауреатом диплома «За якість та стабільність» конкурсу «Кращі меблі України 2006» Київського міжнародного меблевого форуму 2006 (13.03.2006 р.).

У 2007 році салон кухні «Інтерстиль» отримав заслужені нагороди – диплом Лауреата «За краще представлення продукції» міжнародної спеціалізованої виставки «КиївЕкспоМеблі» (Київ, 10.03.2007 р) та Київського міжнародного меблевого форуму КиївЕкспоМеблі 2007 (осінь). Салон кухні став переможцем Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2007 року» (Експоцентр України, 22.08, Київ) за подання набору меблів для кухні “Лариса-Т» (вільха з патинуванням). Меблевий набір «Анастасія» приніс фірмі салон кухні приз «Піраміда Лауреата» конкурсу «Кращі меблі України» міжнародної виставки «КиївЕкспоМеблі» (Київ, 2007 (весна)). 22-25 серпня 2007 року салон кухні завоював диплом Загальнонаціональної виставкової акції «Барвиста Україна». Як підведення підсумків року, стало визнання фірми салон кухні «Інтерстиль» переможцем щорічного рейтингу журналу «Діван» в категоріях «Кращі вітальні» та «Кращі кухні».

Навесні минулого 2008 року салон кухні, вже традиційно, став володарем диплома Київського міжнародного меблевого форуму КиївЕкспоМеблі 2008 (весна) «За краще представлення продукції». Незмінно висока якість продукції фірми салон кухні «Інтерстиль» «Імперія кухонь» було черговий раз підтверджена дипломом лауреата конкурсу “Кращі меблі України 2008” Київського Міжнародного Мебельного форуму 2008.

На сьогоднішній день покупцями меблів, яку виготовив наш салон кухні, стали жителі трьох континентів земної кулі.

1997

Переможець Всеукраїнського відкритого рейтингу популярності «Колесо Фортуни» в номінації «Кращі меблі України» за 1997 р., м. Київ

1998

Лауреат міжнародної виставки “Меблі, фурнітура й оббивні матеріали»> 1998р., м. Москва
Лауреат Міжнародної виставки “Євроекспомеблі», 1998р., м. Москва
Переможець Обласного конкурсу промислових підприємств “Стандарти та якість”, 1998, м.Житомир

1999

Лауреат IV Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі 1999”, 1999р., м. Київ
Лауреат 3-ї Міжнародної виставки “Сучасна кухня’99” 1999
Лауреат 6-ї Міжнародної виставки “Dream house ’99” 1999
Лауреат Міжнародної нагороди “Золотий Меркурій”, Східно-Українська Академія Бізнесу, 1999р., м. Київ
Лауреат виставки “Примус: інтер’єр та меблі” за кращий дизайн в класичному стилі 1999, м. Київ
Лауреат XXV Міжнародного бізнес-форуму “Слов’янський базар” 1999, м. Харків
Лауреат Національної виставки “Україна – крок у нове тисячоліття”, Асоціація ділових кіл України, 1999, м. Київ
Лауреат Загальнонаціонального конкурсу “Вища проба”, Асоціація ділових кіл України, 1999, м. Київ
Переможець Обласного конкурсу промислових підприємств “Стандарти та якість”, 1999, м.Житомир

2000

Лауреат XVIII Міжнародній спецвиставкі “Примус: Сучасний будинок. Будівництво “, за високу якість, м.Київ
Лауреат IV Міжнародної спеціалізованої виставки “Примус: Інтер’єр”, 2000р., м. Київ
Лауреат V Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі ‘2000”: за кращий дизайн в класичному стилі, м.Київ
Лауреат V Міжнародної спецвиставкі “Київ Експо Меблi ‘2000”: за краще представлення продукції вітчизняного виробництва
Лауреат 4-ї Міжнародної виставки “Сучасна кухня 2000”, 2000р., м. Київ
Переможець Обласного конкурсу промислових підприємств “Стандарти та якість”, 2000р., м.Житомир
Лауреат VI Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі ‘2000”, 2000р., м. Кіевv
Сертифікат відповідності № 68970, який підтверджує: виробництво кухонних меблів, дверей і вікон сертифіковано відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001, Бюро Верітас Кволіті Інтернешнл, 2000р.

2001

Лауреат V Міжнародної виставки “Сучасна кухня 2001”, 2001.г., м. Київ
Лауреат VIII Міжнародної виставки “КиївЕкспоМеблі 2001”.
Лауреат IX Міжнародної спеціалізованої виставки “Евроекспомебель” Сокільники. 2001.г. Москва. “Краща експозиція”.
Лауреат VII Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі 2001” лауреат конкурсу споживчих симпатій.
Лауреат VII Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі 2001” лауреат конкурсу “Кращі меблі України”.
Лауреат IX Міжнародної спеціалізованої виставки “Будівництво і архітектура 2001”.
Лауреат X Міжнародної спеціалізованої виставки “Меблі, фурнітура й оббивні матеріали”. Червона Пресня. Москва.
Почесна нагорода ТПП України м. Житомира “Золота гроно хмелю” – За високу якість торгової марки “Інтерстиль” 2001р.

2002

Лауреат X Міжнародної спеціалізованої виставки “Примус: Інтер’єр-Україна 2002”.
Володар диплома IX Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі ‘2002”.
Лауреат конкурсу “Кращі меблі України ‘2002”. IX Міжнародна спеціалізована виставка “КиївЕкспоМеблі ‘2002”.

2003

Лауреат III Міжнародної спеціалізованої виставки “Примус: ВІКНА.ДВЕРІ.ПРОФІЛІ.” Другий Всеукраїнський Конкурс.
Володар Диплома X Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі 2003”.
Володар Диплома 12 Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі 2003” (осінь).

2004

Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України – 2003”. 2004р.
Диплом Лауреата конкурсу “Кращі меблі України” “За якість і престиж”, 13 Міжнародна спецвиставка “КиївЕкспоМеблі”
Диплом Лауреата 14-ої Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі”, 2004р.
Диплом спеціалізованої виставки “Затишок” “За кращий дизайн вітчизняних меблів”. Дніпропетровськ, 2004 р.
Володар Диплома III Всеукраїнського Конкурсу “Кращий український виробник 2004” IV Міжнародної спеціалізованої виставки.

2005

Дипломант конкурсу “Кращі меблі України 2005”, Міжнародний меблевий форум 2005, Київ.
Кубок Переможця заключного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки “Кращий вітчизняний товар 2005 року”.
Диплом Переможця заключного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки “Кращий вітчизняний товар 2005 року”.
Сертифікат Української Асоціації якості “Визнання досконалості в Україні” 2005 року.
Диплом 15 ої Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі” “За краще представлення продукції вітчизняного виробника”, Київ, 2005р.

2006

Диплом Київського міжнародного меблевого форуму 2006 “За краще представлення продукції” 2006 року.
Лауреат конкурсу “Кращі меблі України 2006”. Київський міжнародний меблевий форум 2006, 2006 року. Диплом “За якість та стабільність”.

2007

Диплом Лауреата Міжнародної спеціалізованої виставки “КиївЕкспоМеблі” “За краще представлення продукції”.
Піраміда Лауреата конкурсу “Кращі меблі України”. Міжнародна спеціалізована виставка “КиївЕкспоМеблі” Київ.
Диплом Загальнонаціональної виставкової акції “Барвиста Україна” 22-25 серпня 2007 року.
Диплом Київського міжнародного меблевого форуму КиївЕкспоМеблі 2007 (осінь) “За краще представлення продукції”.
Диплом Переможця щорічного рейтингу журналу “Діван” (2007) в категоріях “Кращі вітальні” та “Кращі кухні”.
Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу-виставки “Кращий вітчизняний товар 2007 року”. Національний комплекс “Експоцентр України”. 2007, Київ.

2008

Диплом Київського міжнародного меблевого форуму “КиївЕкспоМеблі” 2008 (весна) “За краще представлення продукції”
Лауреат конкурсу “Кращі меблі України 2008”, київського міжнародного меблевого форуму 2008. Диплом “За незмінно високу якість”

Вас зацікавить

Популярні записи

Меблі для дитячої кімнати

Будинок, в якому ростуть діти, завжди сповнений радості, надії і щастя. «Це чудово - мати власну кімнату!» Під цими с...

Детальніше
Кухні зі смаком попередніх поколінь від виробника

Знищити в людині тягу до живої природи неможливо. Ось чому більшість з нас незалежно від віку і достатку віддають пер...

Детальніше
ТМ “Інтерстиль” – кращі меблі України

Меблі ТМ “Інтерстиль” давно і надійно завоювали прихильність споживачів та повагу професіоналів. Бездоганні та зручні...

Детальніше