Блог

Кухні на замовлення – елітне ставлення до потреб клієнтата

Кухні на замовлення – елітне ставлення до потреб клієнтата

Салони «Інтерстиль» та «Імперія кухонь» – це синоніми якості та стилю. Саме тут наші клієнти можуть знайти елітні кухні, зовнішні та якісні характеристики яких не викликають жодних нарікань. І це цілком закономірно: дорогі кухні повинні повною мірою виправдовувати очікування замовників.

Складові успіху, які в сумі дають якісні елітні кухні, нескладно перелічити. Перше, важлива умова, за якої можливе виробництво кухні класу люкс, вартість якої буде виправдана високою якістю – це просунуті технології. Адже можна зібрати і засіб пересування по-старому, але в результаті вийде, у кращому випадку, віз, і тільки високі технології народжують сучасні потужні автомобілі. Порівняння, можливо, не найбільш точне, але по суті – вірне: престижні кухні – класичні або в стилі «модерн» – можна створити тільки за наявності сучасних технологій. По-друге, фабрики, що виробляють елітні кухні неможливо уявити собі без сучасного обладнання. І це теж виправдано: як дорогий діамант вимагає хорошої оправи, так і ті, хто створює дорогі кухні, вимагають відповідного інструменту. Ну і, звичайно, ніяке найсучасніше обладнання і ніякі найвищі технології не можуть зробити елітні кухні без участі висококласних фахівців. Саме майстерність робітників забезпечують кухні класу люкс, вартість яких цілком співвідноситься з їх бездоганною якістю.

Здійснюючи елітні кухні, ми в рівних пропорціях змішуємо всі вищеназвані компоненти. Саме завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим вітчизняним і зарубіжним клієнтам дорогі кухні, що володіють усім набором необхідних переваг, важливих для споживача. Так, елітні кухні наших торгових марок – це бездоганний стиль і зовнішня краса. За цими критеріями і вибираються предмети інтер’єру. Кухні класичні або сучасні – будь-який варіант бездоганний з точки зору естетики. Крім того, зручність експлуатації і функціональність є також невід’ємними характеристиками, без яких не можна собі уявити кухні класу люкс. Вартість цих предметів інтер’єру складається саме з поєднання зовнішніх і експлуатаційних якостей кухонь. Адже елітні кухні – не просто прикраса інтер’єру, і використовувати їх потрібно за призначенням, щоб було зручно і комфортно. Ну і сьогодні, коли весь світ стурбований екологією навколишнього середовища і, в першу чергу, власної оселі, дорогі кухні, куплені в наших салонах, є запорукою безпеки для всіх мешканців будинку. А якщо врахувати, що елітні кухні, як і всякі інші, – це місце зустрічі всіх членів сім’ї, то вимоги до їх екологічної безпеки є не примхою вимогливих клієнтів, а всього лише необхідністю. Заяви про те, що наші кухні – класичні приклади турботи про здоров’я замовників зовсім не голослівні, вони підтверджені відповідними сертифікатами, в тому числі ISO 9001:2000. Сьогодні ніхто не бажає платити значні гроші просто за назву «кухні класу люкс». Вартість цього придбання в сучасних умовах повинна бути повністю підтверджена набором переваг, якими володіють наші елітні кухні.

Вже сьогодні нашими постійними клієнтами, для яких дорогі кухні марок «Інтерстиль» та «Імперія кухонь», і це єдиний можливий вибір, стають не тільки жителі України. Наші кухні – класичні з точки зору елітарності – вибирають і росіяни, і чехи, і голландці, і жителі багатьох інших країн, навіть, як це не дивно, італійці, які й самі майстри на елітні кухні. Хоча, якщо вдуматися, то немає ніякого чуда в тому, що дорогі кухні від нашого підприємства припали до душі такій кількості різних за культурою і традиціями людям. Адже кухні класу люкс, вартість яких на 100% виправдана високою якістю, кожному будуть до смаку. І, крім того, всі наші клієнти знають, що в салонах компанії завжди можна виявити елітні кухні нових, цікавих моделей, зокрема популярні класичні кухні. Адже асортимент, представлений в наших салонах, незмінно поповнюється, розширюється і приємно дивує кожного, хто має намір придбати кухні класу люкс. Вартість новинок, при цьому, що також відповідає високій якості виробів, і це робить наші елітні кухні настільки затребуваними. Немає межі досконалості – це наше кредо, і ми керуємося їм, роблячи дорогі кухні для своїх не менш дорогих клієнтів. І, мабуть, кращим визнанням для виробника є схвальні рекомендації існуючих покупців, завдяки яким наші елітні кухні вибирають нові клієнти. Адже що таке кухні класу люкс? Вартість? Елітарність? Не тільки. Це люкс-ставлення до клієнта, люкс-прагнення догодити його очікуванням. І в цьому сенсі наші дорогі кухні чітко потрапляють в дану ухвалу, лідируючи в купівельних уподобаннях серед багатьох інших, що носять звання «елітні кухні».
Власне кажучи, і динаміка нашого розвитку, а також географія салонів, що пропонують елітні кухні торгових марок «Інтерстиль» та «Імперія кухонь» свідчать про те, що попит стійко зростає. Наприклад, у 1995 році кухні – класичні зразки наших марок – можна було придбати в основному тільки в Києві, то сьогодні, в результаті всебічного розвитку компанії, ми маємо більше 50 представництв, які пропонують нашим клієнтам кухні класу люкс. Вартість, якість, краса і стиль наших кухонь в кожному з цих салонів – найкраще, на що може розраховувати кожен, хто вибирає наші елітні кухні.

Вас зацікавить

Популярні записи

Корисні поради для догляду за кухонними меблями

Одне з найважливіших місць у нашому домі - це кухня, і з цим не посперечаєшся! На кухні ми готуємо, обідаємо, зустріч...

Детальніше
Кращі кухні України, наші нагороди

Починаючи багато років тому роботу в сфері виробництва меблів, ми, салон кухні, тоді ще невелика фірма, що організува...

Детальніше
Кухні зі смаком попередніх поколінь від виробника

Знищити в людині тягу до живої природи неможливо. Ось чому більшість з нас незалежно від віку і достатку віддають пер...

Детальніше