Блог

Кухні на замовлення – елітне ставлення до потреб клієнтата

Кухні на замовлення – елітне ставлення до потреб клієнтата

Салони «Інтерстиль» та «Імперія кухонь» – це синоніми якості та стилю. Саме тут наші клієнти можуть знайти елітні кухні, зовнішні та якісні характеристики яких не викликають жодних нарікань. І це цілком закономірно: дорогі кухні повинні повною мірою виправдовувати очікування замовників.

Складові успіху, які в сумі дають якісні елітні кухні, нескладно перелічити. Перше, важлива умова, за якої можливе виробництво кухні класу люкс, вартість якої буде виправдана високою якістю – це просунуті технології. Адже можна зібрати і засіб пересування по-старому, але в результаті вийде, у кращому випадку, віз, і тільки високі технології народжують сучасні потужні автомобілі. Порівняння, можливо, не найбільш точне, але по суті – вірне: престижні кухні – класичні або в стилі «модерн» – можна створити тільки за наявності сучасних технологій. По-друге, фабрики, що виробляють елітні кухні неможливо уявити собі без сучасного обладнання. І це теж виправдано: як дорогий діамант вимагає хорошої оправи, так і ті, хто створює дорогі кухні, вимагають відповідного інструменту. Ну і, звичайно, ніяке найсучасніше обладнання і ніякі найвищі технології не можуть зробити елітні кухні без участі висококласних фахівців. Саме майстерність робітників забезпечують кухні класу люкс, вартість яких цілком співвідноситься з їх бездоганною якістю.

Здійснюючи елітні кухні, ми в рівних пропорціях змішуємо всі вищеназвані компоненти. Саме завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим вітчизняним і зарубіжним клієнтам дорогі кухні, що володіють усім набором необхідних переваг, важливих для споживача. Так, елітні кухні наших торгових марок – це бездоганний стиль і зовнішня краса. За цими критеріями і вибираються предмети інтер’єру. Кухні класичні або сучасні – будь-який варіант бездоганний з точки зору естетики. Крім того, зручність експлуатації і функціональність є також невід’ємними характеристиками, без яких не можна собі уявити кухні класу люкс. Вартість цих предметів інтер’єру складається саме з поєднання зовнішніх і експлуатаційних якостей кухонь. Адже елітні кухні – не просто прикраса інтер’єру, і використовувати їх потрібно за призначенням, щоб було зручно і комфортно. Ну і сьогодні, коли весь світ стурбований екологією навколишнього середовища і, в першу чергу, власної оселі, дорогі кухні, куплені в наших салонах, є запорукою безпеки для всіх мешканців будинку. А якщо врахувати, що елітні кухні, як і всякі інші, – це місце зустрічі всіх членів сім’ї, то вимоги до їх екологічної безпеки є не примхою вимогливих клієнтів, а всього лише необхідністю. Заяви про те, що наші кухні – класичні приклади турботи про здоров’я замовників зовсім не голослівні, вони підтверджені відповідними сертифікатами, в тому числі ISO 9001:2000. Сьогодні ніхто не бажає платити значні гроші просто за назву «кухні класу люкс». Вартість цього придбання в сучасних умовах повинна бути повністю підтверджена набором переваг, якими володіють наші елітні кухні.

Вже сьогодні нашими постійними клієнтами, для яких дорогі кухні марок «Інтерстиль» та «Імперія кухонь», і це єдиний можливий вибір, стають не тільки жителі України. Наші кухні – класичні з точки зору елітарності – вибирають і росіяни, і чехи, і голландці, і жителі багатьох інших країн, навіть, як це не дивно, італійці, які й самі майстри на елітні кухні. Хоча, якщо вдуматися, то немає ніякого чуда в тому, що дорогі кухні від нашого підприємства припали до душі такій кількості різних за культурою і традиціями людям. Адже кухні класу люкс, вартість яких на 100% виправдана високою якістю, кожному будуть до смаку. І, крім того, всі наші клієнти знають, що в салонах компанії завжди можна виявити елітні кухні нових, цікавих моделей, зокрема популярні класичні кухні. Адже асортимент, представлений в наших салонах, незмінно поповнюється, розширюється і приємно дивує кожного, хто має намір придбати кухні класу люкс. Вартість новинок, при цьому, що також відповідає високій якості виробів, і це робить наші елітні кухні настільки затребуваними. Немає межі досконалості – це наше кредо, і ми керуємося їм, роблячи дорогі кухні для своїх не менш дорогих клієнтів. І, мабуть, кращим визнанням для виробника є схвальні рекомендації існуючих покупців, завдяки яким наші елітні кухні вибирають нові клієнти. Адже що таке кухні класу люкс? Вартість? Елітарність? Не тільки. Це люкс-ставлення до клієнта, люкс-прагнення догодити його очікуванням. І в цьому сенсі наші дорогі кухні чітко потрапляють в дану ухвалу, лідируючи в купівельних уподобаннях серед багатьох інших, що носять звання «елітні кухні».
Власне кажучи, і динаміка нашого розвитку, а також географія салонів, що пропонують елітні кухні торгових марок «Інтерстиль» та «Імперія кухонь» свідчать про те, що попит стійко зростає. Наприклад, у 1995 році кухні – класичні зразки наших марок – можна було придбати в основному тільки в Києві, то сьогодні, в результаті всебічного розвитку компанії, ми маємо більше 50 представництв, які пропонують нашим клієнтам кухні класу люкс. Вартість, якість, краса і стиль наших кухонь в кожному з цих салонів – найкраще, на що може розраховувати кожен, хто вибирає наші елітні кухні.

Вас зацікавить

Популярні записи

Меблі для дитячої кімнати

Будинок, в якому ростуть діти, завжди сповнений радості, надії і щастя. «Це чудово - мати власну кімнату!» Під цими с...

Детальніше
Меблева фабрика “Імперія кухонь”.

Наше підприємство вже багато років виробляє стильні кухні, їдальні, кабінети, вітальні, передпокої та інші меблі для ...

Детальніше
Кращі кухні України, наші нагороди

Починаючи багато років тому роботу в сфері виробництва меблів, ми, салон кухні, тоді ще невелика фірма, що організува...

Детальніше