Блог

Меблева фабрика “Імперія кухонь”.

Меблева фабрика “Імперія кухонь”.

Наше підприємство вже багато років виробляє стильні кухні, їдальні, кабінети, вітальні, передпокої та інші меблі для дому. Компанія «Інтерстиль», була створена в 1995р. Наша основна спеціалізація – це модні кухні, кухонні меблі з масиву натурального дерева. Кухні з дуба – це унікальні, неповторні і стильні кухні. Кухні з масиву натурального дерева виробляються по приватних замовленнях, що враховує особливі побажання клієнта. Кухні з масиву натурального дерева ТМ «Інтерстиль» не бояться підвищеної вологості, при підвищених температурах вони зберігають свій зовнішній вигляд довгі роки, радують споживачів продуманим дизайном і міцністю.

Виробничої майданчиком нашого підприємства, що спеціалізується на виготовленні кухні з дерева, є «Фабрика Класум», яка знаходиться на вулиці Садовій, 49 в селі Тетерівка Житомирського району.

Сьогодні ТОВ «Фабрика Класум» ;, що виробляє модні кухні – це сучасне підприємство, що використовує найбільш передове технологічне обладнання та інструмент. На виробництві з виготовлення кухні з дерева трудяться більше 600 фахівців. Кадровий склад нашого підприємства відрізняється високим рівнем підготовки та досвідом роботи у сфері виробництва кухні з дуба та інших меблів для дому з масиву деревини. Сьогодні ТОВ «Фабрика Класум» є безперечним лідером в галузі виробництва стильної кухні і кухні з масиву дерева.

Унікальні технології дозволяють нам створювати найстильніші кухні і модні кухні з дерева. Процес виготовлення кухні з дерева на нашому підприємстві має на увазі повний цикл робіт – починаючи від розпилювання лісоматеріалу і закінчуючи доставкою кухні з дерева і установкою готової стильної кухні вдома у замовника.
Висушування підготовлених пиломатеріалів для кухні з дерева відбувається в сучасному устаткуванні для сушіння виробництва Італії та Німеччини. Якість процесу знаходиться під постійним автоматизованим контролем, здійснюваним за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Для виробництва кухні з масиву деревини застосовуються спеціальні компоненти та комплектуючі, що використовуються у виробництві кухонних меблів, з урахуванням усіх її нестандартних особливостей. Сировина та матеріали для виготовлення кухні з дерева сертифіковані і екологічно безпечні для користувачів, що підтверджується наявністю встановлених документів. Виробництво кухні з масиву деревини – складний і відповідальний процес. Завдяки сучасним технологіям і професіоналізму фахівців, ми випускаємо якісні та елегантні кухні з дуба та інших порід дерев. Система управління якістю підприємства «Фабрика Класум», що виробляє стильні кухні з дерева, здійснюється і базується на основі міжнародних документів, у тому числі міжнародного стандарту ISO 9001. Всі етапи виробництва кухні з масиву дерева знаходяться під суворим контролем фахівців. У зв’язку з цим ми з повною відповідальністю заявляємо, що модні кухні ТМ «Інтерстиль» – це меблі найвищої якості.

На даний момент підприємство ТМ «Інтерстиль», «Імперія кухонь» успішно освоює для виробництва кухні з масиву дерева методи і принципи виробничої системи Toyota (Ощадливе Виробництво). На нашому підприємстві створені всі необхідні умови для постійного підвищення якісної планки у виробництві кухні з дерева. Нашою метою є випередження в якості виготовлення кухні з дерева конкурентів-виробників стильної кухні, ми прагнемо завжди бути на крок попереду всіх основних виробників кухні з дерева. Ми намагаємося стати кращими в питаннях дизайну модної кухні, рівня якості виробництва кухні з дерева та рівня обслуговування замовників.

Асортимент кухні з масиву дерева торгової марки «Інтерстиль», як правило виконує вимоги та стилі класичного виконання. Класичні кухні з масиву дерева постійно затребувані і не виходять з моди. Кухні з дерева ТМ «Інтерстиль» – це неповторне поєднання якості, моди і широких можливостей сучасної технології виготовлення. Торгова марка «Інтерстиль», випускає дві незалежні лінії виробів «Лариса» і «Амальтея».

Лінія з виробництва модної кухні з дерева «Лариса», характерна вишуканими виробами, які забезпечені витонченими і стильними комплектуючими декоративними деталями, що мають м’які плавні вигини по закругленій і S-подібних елементів. Стильні кухні лінії «Лариса» завжди виглядають привабливо і неповторно.
Лінія з виробництва модної кухні з дерева «Амальтея», характеризується суворим, стриманим стилем і відсутністю декоративних компонентів. Стильні кухні «Амальтея» виготовляють згідно з класичним принципом, дотримуючись симетрію і ритміку. Стильні кухні лінії «Амальтея» виглядають строго, поважно та вражаючий.

Наявність і перелік продукції ТМ «Інтерстиль», «Імперія кухонь», що виробляє найбільш стильні і модні кухні з масиву дерева, всі охочі можуть подивитися в розділі Каталог. Також ми готові виготовити кухні з дуба та інших порід дерев за бажанням замовника. Кухня – найважливіше місце в будинку, тут ми проводимо багато часу, тому вона і повинна бути красивою, зручною і затишною. Торгова марка «Інтерстиль», «Імперія кухонь» виготовляє для своїх клієнтів тільки самі модні і стильні кухні!

Вас зацікавить

Популярні записи

ТМ “Інтерстиль” – кращі меблі України

Меблі ТМ “Інтерстиль” давно і надійно завоювали прихильність споживачів та повагу професіоналів. Бездоганні та зручні...

Детальніше
Кращі кухні України, наші нагороди

Починаючи багато років тому роботу в сфері виробництва меблів, ми, салон кухні, тоді ще невелика фірма, що організува...

Детальніше
Меблі для дитячої кімнати

Будинок, в якому ростуть діти, завжди сповнений радості, надії і щастя. «Це чудово - мати власну кімнату!» Під цими с...

Детальніше