Блог

Корисні поради для догляду за кухонними меблями

Корисні поради для догляду за кухонними меблями

Одне з найважливіших місць у нашому домі – це кухня, і з цим не посперечаєшся! На кухні ми готуємо, обідаємо, зустрічаємо друзів, а іноді просто приємно проводимо час за чашкою приємного кави. Отже, вона повинна бути доглянутої й оригінальною! Замовлення кухні – це відмінне і вигідне рішення для Вас!

Кухні купити, а також зробити індивідуальне замовлення кухні Ви можете в наших салонах «Імперія кухонь».

Існує величезний вибір готових кухонь, а також можливий індивідуальне замовлення кухні. Ви зможете кухні купити за прийнятною для Вас ціною і на будь-який смак. На Ваші кухні ціни будуть повністю залежати від обраного Вами дизайну, матеріалу та проекту. Кухні Ви можете придбати ексклюзивні, зроблені спеціально на Ваше замовлення і проекту.

Зробивши замовлення кухні в нашому салоні «Імперія кухонь» – Ви купуєте тільки якісні кухні. Ціни на меблі прийнятні і кожен зможе зробити замовлення кухні і вибрати у нас цікаві для себе вже готові кухні. Продаж наших меблів здійснюється в Україні, в Росії, в Німеччині, а також наша послуга замовлення кухні користується великим попитом і в інших країнах.

Ну, а для того, щоб кухня зберегла для Вас свою красу і бездоганність, за нею, звичайно ж, необхідно доглядати і стежити. У першу чергу, слід доглядати за поверхнями меблів як робітників так і декоративних елементів. Необхідно оберігати меблі кухні від прямих сонячних променів, інакше можуть змінитися кольору окремих її ділянок. Якщо в майбутньому Вам знадобитися замінити будь-які елементи в Ваших кухонних меблів, то можливі розбіжності квітів – це ознака неправильної експлуатації кухні.

Замовлення кухні в салоні «Імперія кухонь» – це оригінальне якість, краса і надійність. Безумовно, замовлення кухні – це відповідальна і непроста справа, але кухню купити – це ще не все: не менш відповідальна справа – подальший догляд за нею.

Наприклад, кухні дуже чутливі до температур. Оптимальна температура для того, щоб кухні Вам служили довго – від 2 до 28.

Крім цього треба стежити за вологістю повітря, інакше меблі можуть деформуватися, сохнути чи навпаки, розбухати. Щоб поверхні меблів кухні завжди залишалися сухими, слід використовувати зволожувачі або осушувачі повітря.

Не забувайте регулярно провітрювати приміщення і правильно вибирайте витяжки для кухні! Потужність і продуктивність витяжок повинні повністю відповідати об’єму приміщення, в якому знаходиться меблі.

Зробивши замовлення кухні – ви купуєте ціле витвір мистецтва!

Ні в якому разі не можна допускати впливу на поверхню кухонних меблів таких рідин як: кислота, розчинники, луги, масло і т.п.

Не використовуйте чистячі засоби для меблів кухні, які містять у своєму складі велику концентрацію активних хімічних речовин або абразивів.

Щоб не допустити деформації стільниць кухні, а також пошкодження лакофарбового покриття меблів, потрібно стежити, щоб не було скупчення води на поверхні стільниць і декоративних кромках. Видаляти вологу потрібно негайно, особливо ретельно – в місцях стику стільниць, декоративних кромочний брусків. Для видалення вологи з меблів кухні використовуйте суху м’яку тканину, наприклад плюш або фланель.

Будь-яке забруднення на меблях кухні необхідно відразу видаляти, щоб не з’являлися плями і розводи.

Не використовуйте стільниці та кришки столів кухні як розділювальних та прасувальних дощок, гарячі предмети-каструлі, чайники, праски – ставте тільки на спеціальні підставки.

Якщо Ви побажали зробити замовлення кухні з дерева, то необхідно застосовувати для дерев’яних поверхонь спеціальні поліролі для дерева.

Якщо Ви будете уважно виконувати всі ці не складні правила, то кухні будуть служити й будуть радувати Вас дуже довгий час.

Щоб зробити свою кухню унікальною і комфортної скористайтеся послугою компанії «Імперія кухонь» – замовлення кухні, продаж яких здійснюється в багатьох країнах.

Зробивши замовлення кухні в нашій компанії «Імперія кухонь» – ви можете створити свій неповторний стиль у дизайні Вашого інтер’єру.
Наприклад, зробити замовлення кухні в класичному стилі.

Класичний стиль став популярний ще з кінця XVI-початку XVIII століть. Урочистість, грандіозність, багатство, строгість і блиск – ось, мабуть, найважливіші характеристики класичного стилю в інтер’єрі.

Замовлення кухні в класичному стилі – це замовлення меблів найвищої якості. Такі меблі можна порівняти з музичними інструментами відомих стародавніх майстрів, з часом вона буде ставати тільки краще і перейде в розряд антикварних цінностей. На такі кухні ціни з часом тільки стають вищими.

Зробіть ексклюзивне замовлення кухні – і такі меблі стане Вашою гордістю, і буде передаватися з покоління в покоління.

Класичний стиль в дизайні вимагає до себе пильної уваги, він не терпить надмірностей і говорить про респектабельності господарів будинку, їх витонченому та відмінному смаку. Саме тому замовлення кухні в класичному стилі підходить людям, які ведуть гідний, неквапливий спосіб життя без суєти.

Зробивши замовлення кухні в нашому салоні «Імперія кухонь», Ви підкреслите свій вишуканий смак і зробите свою кухню неповторною та унікальною! Зробити замовлення кухні, а також кухні купити вже готові, Ви можете в будь-який зручний для Вас час. Зробіть у нас замовлення кухні – це кухні, придбання, яких вигідно завжди!

Вас зацікавить

Популярні записи

Кухні зі смаком попередніх поколінь від виробника

Знищити в людині тягу до живої природи неможливо. Ось чому більшість з нас незалежно від віку і достатку віддають пер...

Детальніше
ТМ “Інтерстиль” – кращі меблі України

Меблі ТМ “Інтерстиль” давно і надійно завоювали прихильність споживачів та повагу професіоналів. Бездоганні та зручні...

Детальніше
Кращі кухні України, наші нагороди

Починаючи багато років тому роботу в сфері виробництва меблів, ми, салон кухні, тоді ще невелика фірма, що організува...

Детальніше